Aladag Sesli Sohbet Odaları – Adana

SESLiVAYBE Aladağ Festival Konseri SESLiFilm

Aladağ Sesli Chat,  Aladağ Sesli Sohbet – Adana

Adana Aladag sohbet, girişleri olan ve tüm adananın güzel ilçesi aladaglı hemşerilerimizin sohbet mekanı olan seslifilm.com dur.

 , , , , , , , , , , , ,

Aladag sohbet, Aladag chat, Aladag çet,Adana, Aladag, Adana aladag sesli sohbet, adana aladag sesli chat, adana aladag sesli çet, adana aladag sohpet, adana aladag sesli muhabbet, aladag sesli sohbet sitesi, aladag sesli chat kanalları, aladag sesli chat odası,aladag sesli chat sohbet odaları gibi aramalarda öncülük etmektedir.

Aladağ, Adana’ya bağlı bir ilçe ve aynı ada sahip şehir.

Doğusunda Kozan ilçesi, güneyinde İmamoğlu ve Karaisalı ilçeleri, batısında Pozantı ilçesi ve kuzeyinde Niğde ile Kayseri illeri vardır. Yüzölçümü 1.347 km² olup  nüfusu 2008 nüfus sayımına göre 18.249’dur

İlçenin merkezi Aladağ kasabasıdır. Eskiden Karsantı adıyla Karaisalı ilçesine bağlı bir bucak olan ilçe, 1987 yılında ilçe olmuştur. İlçenin kuzey kesiminde Toros Dağları’nın Aladağlar adıyla anılan bölümü bulunmaktadır. İlçe coğrafi açıdan dağlık bir olduğundan tarımda verimlilik düşüktür. İlçenin merkez dahil 2 kasabası ile 26 köyü vardır.Turizm açısından en ünlü yerleri; Akören Kilisesi, Meydan Kalesi, Ağacakise Anıt Ağaç, Simit Çağlayanı, Eğner, Kapuzbaşı Çağlayanı, Mazılık Ören Kalesi, Posyağbasan Kalesi, Sandıklı su ve Acı sudur.