Chat nedir?

111 Chat ingilizce bir sözcüktür. Türkçe karşılığı Sohbet , muhabbet, dialog anlamlarına gelmektedir. Halk dilinde ise; sobet, sohpet, çet vb. hitap şekilleriylede bilinmektedir. Sitemizde istanbul, ankara, izmir, Türkiye ve Avrupa sohbet odalarında sohbet imkanı sağlanmaktadır.

Seslivaybe.com  2011 yılında kurulmuş; arkadaşlık, dostluk, sohbet platformu olarak keyif verici ve vazgeçilmez bir sunucu olmuştur. 2011yılından bugüne kadar geçen bu süre zarfında sohbet ortamları içerisinde en güçlü konuma gelmiş ve sektörün lideri olmuştur.

eslivaybe,seslidefilmizleve seslifilm.com  hem irc platformu hem de web platformu olarak farklı tercihlerde bulunan kullanıcılara iki ayrı ortamında doyasıya tadını çıkartma imkanı sunmuştur. Kendi bünyesindeki web ve ircd ekipleriyle her zaman daha iyiyi hedefleyerek maksimum kullanıcı konforu elde etmeyi amaç edinmiştir. Sunucu bünyesinde daha kaliteli sohbet ortamları oluşması için küfür ve argo içeren sözcüklerin yasaklanması hem insanları birbirini kırıcı davranışlardan alıkoymuş hem de daha seviyeli bir ortam oluşturmuştur. Artık günümüz teknolojilerinde insanlar için vazgeçilmez iletişim aracı olan internet Soyle.net kalitesiyle daha etkin ve yaygın bir şekilde kullanılarak insanların birbiriyle iletişiminde vazgeçilmez bir platform haline gelmiştir. Günümüzde artık insanlar arkadaşlarını, sevgililerini hatta evleneceği kişileri bile sohbet sunucularından bulmaktadır, bu ortamı daha kaliteli ve seviyeli bir hale getirmek ise Soyle.net için yaşam felsefesi olmuştur. Sunucumuzun daha iyi ve düzeyli bir sohbet ortamı sunabilmesi için elbetteki tek görev bizlere gönül veren web ve ircd ekibimize ait değildir, bu noktada kullanıcılarımızın da anlayış çerçevesi içerisinde hareket ederek birbirlerine karşı her zaman seviyelerini korumaları gerekmektedir.

Seslifilm.com ailesi olarak bizleri tercihinizden memnun kalacağınızdan hiçbir şekilde şüpheniz olmaması gerektiğini belirtir, her zaman sohbet kuralları içerisinde hoşça vakit geçirmenizi dileriz.

p7rw2[1]Mavi_Ateş

Yorumlar

  1. Selam arkadaşlar ben seslichat, dediler’mi seslivaybe diyorum nedeni ise kimseyi kullanmazlar dostluk içinde bir yer

  2. sasa kardeşimize katiliyorum sesli vaybe her daim dostlugu ön planda tutuyor

  3. seslichat aleminin en gözde kanali seslifilm sizlere başarilar dilerim

  4. tek kayıt oldugum seslichat aleminde seslifilm kim ne derse desin sanalin bir numarasi olcagina inandıgim tek adres sesli film

  5. Mavi ateş kardeşim ve yeşim kardeşim sizlere bu sanal alemde başarı üstüne başarılar dilerim