Çocuklar Duymasın 110. Bölüm İzle (Çocuklar Duymasın Yeni Bölüm izle)

Çocuklar Duymasın 110. Bölüm ile bu akşam ekranda. Çocuklar Duymasın 110. Bölüm fragmanı izle. Çocuklar Duymasın yeni bölümde neler olacak? Çocuklar Duymasın 110. Bölüm ve dahası Seslifilm.com’da

Çocuklar Duymasın 110. Bölüm İzle (Çocuklar Duymasın Yeni Bölüm izle)
 

Fox ekranlarının vazgeçilmez dizisi Çocuklar Duymasın 110. Bölüm ile bu akşam ekranda. Çocuklar Duymasın 110. Bölüm fragmanı izle. Çocuklar Duymasın yeni bölümde neler olacak? Çocuklar Duymasın 110. Bölüm ve dahası Seslifilm.com’da Çocuklar Duymasın yeni bölümde güzellik yarışması heyecanı !

Çocuklar Duymasında Kostüm Partisi!
 
İdil ve Gurme Tansel kostüm partisi yapacaktır. Gurme Tansel’i korsan kostümüyle gören Haluk ne tepki verecektir? Bir de üzerine Meltem de kostüm partisine katılmak isteyince ortalık şenlik alanına dönüşür.
 
Kostüm partisine katılmaya şiddetle karşı çıkan Haluk, Meltem’in ısrarlarına daha fazla dayanamaz. Haluk ve Meltem’in kostümü merak konusudur.
 
Derbi Maçı Mı Tiyatro Mu? Haluk’un izlemek istediği önemli bir derbi maçı vardır. Meltem ise tiyatroya gitmek istemektedir. İkili bu yüzden tartışmaya girerken, Haluk başına geleceklerden habersizdir…
 
Gurme Tansel’le ateşli bir tartışmaya giren Haluk, günün sonunda Tansel’e muhtaç olacaktır. Haluk’ların evinde elektrikler kesilince Haluk maçı izleyemez. Haluk, Tansel’lerin evinde jeneratör olduğunu öğrenince ne yapacaktır?
Taş Fırın Haluk’un Sosyal Medya ile İmtihanı! Sosyal Medya hesabından paylaşım yaptıktan sonra, tanımadığı bir adam tarafından söz saldırısına uğrayan Taş Fırın Haluk oldukça sinirlenmiştir.
Sosyal paylaşım sitesinden sürekli Taş Fırın Haluk’a laf atan, kim olduğu belli olmayan kişi kime denk geldiğinden habersizdir! Öte yandan Beton Orçun’un pideci dükkanındaki partisi renkli görüntülere sahne olur!
106. Bölüm Özeti
 
Taş Fırın Haluk ve Gurme Tansel İsim Yarışında! Taş Fırın Haluk’ların oturdukları siteye yeni bir isim konulacaktır.
 
Haluk, bu ismin belirlenmesinde kendisinin de söz hakkı olduğunu savunurken, Gurme Tansel kendi seçtiği ismin olmasını istemektedir. İki ailenin de gözleri önünde bir kura çekilir.
 
Kuradan çıkan isim sonucunda sitenin yeni ismi belirlenecektir.
 
Bölüm Tarihi: 10/03/2014 
 
Arabasının anteninin sökülmüş, farlarının patlatılmış olduğunu gören Taş Fırın Haluk, sinirle Havuç Emre’yi sorguya çeker.

Ancak, Taş Fırın Haluk’un arabasını o hale getiren Emre değildir! Taş Fırın Haluk’un arabasının o hale getiren Gurme Tansel’dir! Tansel, Haluk’un elinden nasıl kurtulacaktır?
 
Öte yandan Buse için son derece lüks bir anaokulu bulan Duygu, babasının bu duruma karşı çıkacağından habersizdir!
Taş Fırın Haluk’un Sosyal Medya ile İmtihanı! Sosyal Medya hesabından paylaşım yaptıktan sonra, tanımadığı bir adam tarafından söz saldırısına uğrayan Taş Fırın Haluk oldukça sinirlenmiştir.

Cep telefonu ve cüzdanı çalınan Haluk, hırsızların peşine düşer! Meltem polise haber vermek istese de Haluk onu engeller. Taş Fırın Haluk kendi yöntemiyle hırsızları yakalamak istemektedir. Taş Fırın Haluk’un başarılı olup olmayacağı merak konusudur!