Dracula- Untold

Dracula Başlangıç Full izle, Dracula Başlangıç izle, Dracula Untold HD izle, Dracula Untold izle

1234

Ekleyen:Yeşim Ve Mavi Ateş  SESLİVAYBE.COM, SESLİFİLM.COM, SESLİVAYBE.NET, SESLİDEFİLMİZLE.COM SİTE KURUCULARI 

    >>> Dracula: Home Dracula: SesliFilmi İzlemek İçin Resmi Tıklayın<<<

cropped-film.bmp1.gif

Mükemmel görsel efektleri ve milyon dolarları aşan bütçesi ile izleyicinin karşısına çıkan bu film seyircinin ilgisini kendine çekti. Özellikle filmin içinde barındırdığı fantastik duygular epeyce üst seviyelerde. Meraklıları için Dracula izlemek, onları içinde bulunduğu ortamdan başka diyarlara götürecek. Dracula Başlangıç izlerken, tarih bilgilerinizi yoklayacak ve filmin finalini soluksuz getireceksiniz. Peki Dracula izlerken beni neler bekliyor ? 15. yy ‘larda Transilvanya yurdu üçüncü Vlad ve eşi olan Mirena ‘nın yönetimindedir. Bu sırada da topraklarını gittikçe genişleten Osmanlı da bunlara karşı tehdit oluşturmaktadır. Çünkü o zamanlarda Osmanlı Padişahı olan, II. Mehmed, arasında Vlad’ın oğlununda bulunduğu Ingeras’ı da alarak 1000 erkek çocukla birlikte Osmanlı için ordu kurmak ister. Bu durum karşısında Vlad çaresiz kalır, ya oğluyla halkını teslim edip yenilecek ya da Türklere karşı bir zafer kazanmak için bir şeytandan yardım isteyecektir. Dracula Başlangıç izlerken her dakika merak içinde olacaksınız.

Ve Vlad, nihayet o şeytandan yardım ister ve ruhunu o şeytana satmıştır. Dracula izlerken üzeriniz’de en heyecan yaratan sahnelerden birisi de budur. Gittiği Broken Tooth dağında, Vlad artık kimsenin sahip olamayacağı bir güce sahiptir. Bu güç öyle bir güçtür ki insanoğlu bu güce yaklaşamayacak kadar küçük kalır. Ve bu gücün getirdiği doyumsuzluk Vlad’ı bırakmaz. Vlad artık insan kanına mahkum ve sınırsız bir istekle bağlı kalmıştır. İktidarlık oyununda bir hırs ile hareket eden Vlad, büyük küçük demeden birçok insanın acımasız bir şekilde canına kıymıştır. Dracula izlerken bu sahneler sizi aksiyon dolu anlara sürükleyecek.

Dracula aynı zamanda bir romantik kahraman olarak karşımıza çıkyıor bu filmde. Sizi oldukça saran görsel açılarla desteklenmiş Dracula Başlangıç izlerken kendinizi filmin içinde, olay sahneleri arasında bulacaksınız. Heyacan uyandıran ve içinde barındırdığı aşk, tarih, savaş, hırs duygusu, kaliteli efektleri ve fantastik olay örgüleri ile kaçırmamanız gereken bir film gibi görünüyor. Dracula Başlangıç izlerken akisyon ve epik bir tarzın içi içe olduğu da gözden kaçırmıyorsunuz. Dracula başlangıç’ ın yönetmenliği Gary Shore yapıyor ve başrolde ise yakışıklı oyuncu Luke Evans yer alıyor. FilmCuk.com ekibi, İyi seyirler diler…
Filmin Orjinal İsmi: Dracula- Untold
Filmin Süresi: 92 Dakika
Filmin Ülkesi: ABD, Amerika
Filmin Dili: İngilizce, Türkçe Altyazılı
Yapım Yılı: 2014
Vizyon Tarihi: 03 Ekim 2014
IMDB Puanı: 6.4
Yönetmen: Gary Shore
Görüntü önetmeni: John Schwartzman
Senaryo: Bram Stoker, Burk Sharpless, Matt Sazama
Yapımcı: Joseph M. Caracciolo Jr., Michael De Luca
Müzik: Ramin Djawadi
Oyuncular: Charlie Cox, Dominic Cooper, Luke Evans, Noah Huntley, Sarah Gadon