Gizlilik Politikası – Sesli FiLm

Bu Gizlilik Politikası Seslifilm Kameralı Sesli Sohbet, Sesli Chat, Inc tarafından işletilen ve seslifilm.com için de geçerlidir (“Biz”, “Bize”, “Bizim”). Web sitemizin kullanıcılarının gizliliğine saygı duyuyoruz. Biz kullanıcıların gizliliğini korumak için bağlılığımızı göstermek için bu Gizlilik Politikası geliştirdik. Bu Gizlilik Politikası sitemizde topladığımızı sizinle ilgili bilgi ve bu bilgilerin nasıl kullanılacağı olabilir bir kullanıcı olarak sizin için tarif etmeyi amaçlamaktadır.

SESLİVAYBE, SESLİFİLM VE SESLİDEFİLMİZLE TÜM SESLİ SOHBET VE TÜM SESLİ CHAT SİTELERİNİN EN ÖNCÜ VE EN SEVİYELİ SESLİ SİTELER ODALARİNA SAHİPTİR

cropped-film.bmp1.gif

Biz web sitemizi veya hizmetlerini kullanırken bu Gizlilik Politikası’nı dikkatlice okumanızı öneririz. Web sitemizi kullanarak, şartları ve bu Gizlilik Politikası’nda açıklanan uygulamaları kabul edilmektedir. Bizim Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, seslivaybe.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Çözülmemiş bir gizlilik veya veri biz tatmin edici ele değil endişe kullanırsanız, burada seslivaybe’ile irtibata geçiniz.

seslifilm, Inc ABD, TR, İNG, FR, ye uygundur – E.Ü. Safe Harbor çerçevesi ve ABD – toplanması, kullanılması ile ilgili ABD Ticaret Bakanlığı ve TR  Ticaret Bakanlığı tarafından ortaya konan Sesli sohbet ve Sesli Chat ve Avrupa Birliği üyesi ülkelerin ve İsviçre’den kişisel verilerin korunması. seslifilm, Inc bildirim, tercih, aktarımı, güvenlik, veri bütünlüğü, erişim ve uygulama Safe Harbor Gizlilik İlkeleri yapışır sertifikalı etti.Güvenli Liman programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için, ve seslisilm, Inc belgelendirme görüntülemek için, http://www.seslivaybe.net/GoldPlus/Giris.php

ziyaret edin

 Wikimedia FoundationPowered by MediaWikiFacebookTwitterGoogle+Youtube 

PAYLAŞARAK BİZE DESTEK OLURMUSUNUZ

Yorumlar