istanbul modern

Merhaba sesli sohbet sevenleri istanbul moderm bir şehirdir dünyada adından en çok bahsettiren bir şehir olup çogu ülkelerden büyük bir şehirdir.

İSTANBUL ÜCRETSİZ SEVİYELİ SOHBET ODALARINA GİRİŞ İÇİN YANDA BULUNAN RESME TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

İstanbul Modern Sanat Müzesi veya kısaca İstanbul Modern, Türkiye’nin ilk modern sanat müzesidir. Eczacıbaşı ailesinin öncülüğünde, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından kurulan müze, 11 Aralık 2004’te ziyarete açılmıştır.

Medyayı oynatİstanbul Modern’in İstanbul Boğazı’ından görünümü (Şubat 2013)Karaköy limanında, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ile Tophane-i Amire arasında yer alır. İstanbul Modern, T.C. Denizcilik İşletmeleri için kuru yük deposu olarak inşa edilen 4 no’lu antrepo binasının müzeye dönüştürülmesi ile hayata geçmiştir. 2003 yılında gerçekleştirilen 8. Uluslararası İstanbul Bienali’ne de ev sahipliği yapan bina, başbakanlık tarafından müze olarak tahsis edilmiş ve kendisinin Türkiye’ye AB üyeliği için müzareke tarihi verilecek olan 17 Aralık tarihinden önce yapımının tamamlanması isteği üzerine 11 Aralık 2004’te hizmete açılmıştır.