Sesli Chat’da Ban Kaldırma Programı

Sesli Chat Ban Kaldırma Programı Sesli Vaybe, SesliFilm, Sesli Chat, Sesli Sohbet, Sesli Sesli Siteler

Sevgili seslichat kullanıcıları GoogLe de arama yaptığınızda bir çok link çıkmaktadır. SesliChat ban kaldırma programı diye adlandırılan. Ancak bilmenizi isteriz ki böyle bir program şuan yoktur. Daha önceleri bi kaç programlar bulundu ancak SpeakyChat sağlayıcıları bununla ilgili tedbirler aldı. Halince de o programlar etkisiz hale geldi.

cropped-film.bmp1.gif

Bizim sizlere tavsiyemiz ban yiyecek hareketlerde bulunmadığınız sürece böyle bir program arama gereği duymassınız. Edepli bir şekilde kişileri rahatsız etmeden sohbetiniz yaptığınız sürece hiç bir şekilde ban yemessiniz. Eğer yanlışlıkla ban yediğinizi düşünüyorsanız da her sitenin yönetimin deki görevli arkadaşların iletişim bilgileri mevcuttur. Ordan iletişime geçerek bu yanlışlığı düzeltebilirsiniz. Yani internette ban kaldırma programlarına inanıp zamanınızı boşa harcamayınız.

Kısaca özetleyecek olursak Ban kaldırma programı yoktur. Öyle program olduğunu söyleyenlere inanıp rastgele programlar indirmeyiniz. Pc nize casus yazılımlar yüklenir ve çok büyük zararlar yaşarsınız. Sitemizde haksız yere ban yediğinizi düşüyorsanız iletişim olarak her hangi bir yazıya yorum yaparak  bizlere bildirebilirsiniz. İyi sohbetler dileriz. Mavi Ateş