Seslichat’da Sık Sorulan Sorular

Seslichat‘da Sık Sorulan Sorular

1231- Sesli sohbet / sesli chat nedir? Sesli Sohbet yurt dışı ve yurt içinde’ki kullanıcıların internet üzerinden hicbir ücret ve ek ödeme yapmadan faydalandığı bir iletişim arkadaşlık, dostluk aracı olarak benimsenmektedir. İnsanların sesli konuşmak için genelde telefon gibi ücretli hizmetleri yoğun şekilde kullandığı günümüzde, sesli sohbet siteleri altarnatif ve zamanın en güzel değerlendirmesi olarak görülebilir.

2- Nereden ve nasıl başlamalıyım? Sesli Sohbet adındanda anlaşılacağı gibi kullanıcıların sesli ve görüntülü sohbet etmesini sağlayan speaky chat tabanlı bir sistemdir. Sitemize giren ziyaretçiler Sesli ve Görüntülü olarak sevdikleri ve arkadasları ile sohbet etme olanağı bulurlar. Bir webcam ve bir mikrofon ile sizde bu kolaylıktan faydalanabilirsiniz.

3- Giriş yapamıyorum, ya da şifremi unuttum ne yapabilirim? Eğer giriş yapamıyorsanız CAPS LOOK tuşunun kapalı olup olmadığını kontrol edin. Kullanıcı adınız ve şifreniz BÜYÜK-küçük harf duyarlıdır. Eğer yine giriş yapamazsanız parola sıfırlama isteğinde bulunun.Yada bizimle İletişime geçin.

4- Hesabımı nasıl silebilirim? Eğer hesabinizi silmek istiyorsaniz bizimle iletişime geçmeniz lazim.

5- Hesabımı nasıl güncelleyebilirim? Profilinizi/hesabınızı güncellemek için Sohbet Sayfasındaki Üye hesabım bölümünden işleminizi yapabilirsiniz.

6-  Bilgilerimi gizli tutabilir miyim? Kesinlikle. Hiçbir bilgi diğer siteler veya üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

7- Profilimi nasıl gizleyebilirim? Eğer özellik aktif ise, profilinizi özel duruma getirebilirsiniz.

8- Benimle temas kurmasını istemediğim kişileri nasıl engelleyebilirim? Kişileri engelli kişiler listesine ekleyerek sizinle iletişim kurmalarını önleyebilirsiniz.(sohbet sırasında sohbetiniz istemediğiniz uye üzerinde sağtıklayarak ignore edebilirsiniz ).